محصول مورد نظر در حال اضافه شدن به سبد خرید است

Menu

YAK paper originality seal, نشان اصالت کاغذ یاک

آتلیه تولیدی-هنری کاغذ یاک

تولید کننده انواع کاغذ و مقوا 100% دست ساز آرتیست (نقاشی -طراحی) در گراماژ و ابعاد متنوع

 

صنایع دستی به مجموعه ای از  محصولات هنری و صنعتی اطلاق می شود كه به طور عمده با استفاده از مواد اولیه بومی-داخلی و انجام قسمتی از مراحل اساسی تولید به كمك دست و ابزار آلات دستی ساخته شده كه در هر واحد آن ذوق هنری و خلاقیت فكری صنعتگر  و هنرمندسازنده به نحوی تجلی  می یابد  و همین عامل، وجه تمایز اصلی این گونه محصولات از  مصنوعات مشابه ماشینی و كارخانه ای مي باشد و در مجموع آن را يک هنر- صنعت ناميده اند.

آتلیه تولیدی-هنری یاک سازنده و تولید کننده کاغذ و مقوای دست ساز و سنتی هنری می باشد. زمینه فعالیت یاک تولید محصولات صنایع دستی در رشته کاغذ سازی سنتی یا کاغذ سازی دستی است. تمام محصولات یاک بصورت 100% دست ساز  ساخته و تولید می شوند.

زمینه فعالیت تخصصی یاک تولید کاغذ ها و مقواهای مخصوص کاربردهای هنری نقاشی آبرنگ، آکریلیک، گواش، انواع پاستل، مداد رنگی و غیره و همچنین خوشنویسی و خطاطی  دارای آهار مخصوص و مهره شده با عقیق می باشد.

محصولات یاک با استفاده از بهترین مواد اولیه شامل خالص ترین منابع آلفا سلولز، پنبه، کتان، نیشکر و غیره تولید می شوند و  همواره سعی برآن داشته ایم تا بهترین و با کیفیت ترین کاغذ های دست ساز را در طیف وسیعی از کاربرد ها و گراماژ متنوع به اساتید، هنرجویان و علاقمندان محترم ارائه نماییم.

 

(فروشگاه آنلاین) 

تولید کاغذ سفارشی

راهنمای استفاده از محصولات یاک

تشخیص کاغذ های دست ساز از ماشینی

مراحل ساخت کاغذ دست ساز یاک

نحوه عضویت و ارسال مدارک برای گالری آنلاین

گالری آنلاین آثار هنرمندان